Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach
Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.
Igreja de Nossa Senhora da Conceição da Prainha και Θέατρο Flavio Ponte βρίσκονται σε απόσταση 3 και 3,1 χλμ. αντίστοιχα. Πάρκο Adahil Barreto είναι επίσης σε απόσταση μόνο 8 λεπτών με τα πόδια. Estátua de Iracema απέχει περίπου 3,2 χλμ. από το κατάλυμα.
Τα δωμάτια του ξενοδοχείου περιλαμβάνουν ρύθμιση κλιματισμού, καθώς και εγκαταστάσεις πολυμέσων με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Το εστιατόριο Specialita Pizzas βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕌
Ποια γνωστά αξιοθέατα βρίσκονται κοντά σε τo ξενοδοχείο Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach Βίλα;
Estátua de Iracema και Igreja de Nossa Senhora da Conceição da Prainha ανήκουν στα πιο δημοφιλή αξιοθέατα και απέχουν 10 και 15 λεπτά οδικώς αντίστοιχα από τo ξενοδοχείο Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach Βίλα. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach Βίλα;
Τo ξενοδοχείο Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach Βίλα παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach Βίλα;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Casa Espetacular 3,556Km Iracema Beach Βίλα στις 12:00. - ❓
Ποια πολιτική ακύρωσης υιοθετεί ξενοδοχείο.
Σε ξενοδοχείο υποστηρίζουν δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με το ξενοδοχείο.